top of page

Öszi telepítések, sikeres pályázatok.

Az őszi haltelepítések várhatóan november első harmadában kezdődnek. Örömmel tájékoztatjuk a horgásztársakat, hogy eredményes gazdálkodásunknak köszönhetően közel 20 millió forint a halasításra elkölthető pénzügyi keretünk. A haltelepítések mennyiségét két sikeres pályázattal is tudjuk növelni, a MOHOSZ ÁPFE jelű, őshonos halak telepítését támogató pályázatán 1,5 millió forintos támogatást nyertünk el. Szintén sikeresen pályáztunk a szintán a MOHOSZ által kiírt "ponty törzsállomány fejlesztése" nevű pályázatán, melynek eredményeképpen 500 kg 6-8 kg közötti nagy méretű pontyot tudunk telepíteni rendkívül kedvező, támogatott áron. A telepítésekről természetesen a megfelelő időben tájékoztatjuk a T. Horgásztársakat! Vezetőség.

121 views0 comments

Recent Posts

See All

Horgásztábor!

Egyesületünk az idei évben is meghirdeti napközis horásztáborát. Az idei évben két turnust tervezünk: 06.24-28. valamint 07.29.-08.02. között. Várunk minden 8-18 év közötti fiatalt, akár gyakorlott ho

Gyermek és ifjúsági horgászverseny!

Hagyományos egyesületi versenyünket 2024. június 15.-én, 08 óra kezdettel rendezzük a Merkúr-tavon. A verseny időtartama 3 óra, nevezhet minden 18. életévét be nem töltött fiatal, aki éves nádorvárosi

Tilalmi idők alóli mentesség!

Tájékoztatjuk a Horgásztársakat, hogy a halászati hatóság határozata értelmében egyesületünk vízterületein a ponty és harcsa halfajokra vonatkozó tilalmi időszak alól felmentést kaptunk. Pontyra az eg

Comments


bottom of page