top of page

Gyermek és ifjúsági horgászverseny!

Hagyományos egyesületi versenyünket 2024. június 15.-én, 08 óra kezdettel rendezzük a Merkúr-tavon. A verseny időtartama 3 óra, nevezhet minden 18. életévét be nem töltött fiatal, aki éves nádorvárosi területi engedéllyel rendelkezik. A versenyen 1 bottal és 1 horoggal lehet horgászni, gyűrűs haltartó használata kötelező. a gyermek és ifjúsági kategória első három helyezettje tárgyjutalomban (horgászbotok, orsók) részesül. Nevezés és sorsolás a helyszínen 07:30 órától. Vezetőség

14 views0 comments

Recent Posts

See All

Horgásztábor!

Egyesületünk az idei évben is meghirdeti napközis horásztáborát. Az idei évben két turnust tervezünk: 06.24-28. valamint 07.29.-08.02. között. Várunk minden 8-18 év közötti fiatalt, akár gyakorlott ho

Tilalmi idők alóli mentesség!

Tájékoztatjuk a Horgásztársakat, hogy a halászati hatóság határozata értelmében egyesületünk vízterületein a ponty és harcsa halfajokra vonatkozó tilalmi időszak alól felmentést kaptunk. Pontyra az eg

Comments


bottom of page