top of page

Horgásztábor!Egyesületünk az idei évben is meghirdeti napközis horásztáborát. Az idei évben két turnust tervezünk: 06.24-28. valamint 07.29.-08.02. között. Várunk minden 8-18 év közötti fiatalt, akár gyakorlott horgász, akár csak most ismerkedik a horgászattal. A táborok helyszíne a Merkúr-tó ahol a horgászfogás garantált .) A táborok időtartama minden nap 08-16 óra között. A turnusokat horgászverseny zárja, ahol minden résztvevőt díjazunk. A részvételi díj 45000 ft, ami tartalmazza a napi háromszori étkezés (reggeli, ebéd, uzsonna) költségeit is, mindenkinek biztosítunk etetőanyagot, csalit, hűtött ásványvizet.


További informáciők a táborral kapcsolatban +36204852130. Jelentkezni a fenti telefonszámon, személyesen az egyesületi irodában (Szérűskert u. 36) hétfőnként 16-17 óra között, valamint a nadorvarosihe@gmail címen lehet. A részvételi díjat, készpénzben bank, vagy OTP szép kártyával az egyesületi irodában a megadott időszakban lehet rendezni.

13 views0 comments

Recent Posts

See All

Gyermek és ifjúsági horgászverseny!

Hagyományos egyesületi versenyünket 2024. június 15.-én, 08 óra kezdettel rendezzük a Merkúr-tavon. A verseny időtartama 3 óra, nevezhet minden 18. életévét be nem töltött fiatal, aki éves nádorvárosi

Tilalmi idők alóli mentesség!

Tájékoztatjuk a Horgásztársakat, hogy a halászati hatóság határozata értelmében egyesületünk vízterületein a ponty és harcsa halfajokra vonatkozó tilalmi időszak alól felmentést kaptunk. Pontyra az eg

Σχόλια


bottom of page