top of page

Horgásztáborok

Updated: Jun 5, 2023

Egyesületünk ebben az évben is megszervezi horgásztáborait.

A táborokba 8 és 16 éves kor közötti fiúk és lányok jelentkezhetnek. Turnusonként 35 fő jelentkezését tudjuk elfogadni! A táborok helyszíne a bekerített telken levő, kizárólag a gyermekeknek fenntartott rendkívüli halállománnyal rendelkező Merkúr-tó, ahol garantált a sikerélmény! A tábor részvételi díja 45000 Ft/fő amely magában foglalja a napi háromszori étkezés, az etetőanyagok, csali, hűtött ásványvíz, költségeit. Minden turnus horgászversennyel zárul, ahol minden résztvevőt díjazunk és még külön meg is ajándékozunk. A részvételhez az érvényes állami horgászjegy megléte szükséges.A turnusok hétfőtől -péntekig 8-16 óráig tartanak. A gyermekek állandó felügyeletét horgászatban jártas felnőtt tagtársaink végzik, akik elméleti és gyakorlati oktatást is nyújtanak a táborozó fiatalok számára. A táborok időpontjai: Június 19.-23. Augusztus 7.-11. Jelentkezni lehet a nadorvarosihe@gmail.com email címen vagy félfogadási időben személyesen az egyesület tanyaházában (9024 Győr Szérűskert u. 36. minden hétfőn 17-19 óra között) A tábor díjbefizetése készpénzben, bankkártyával, OTP SZÉP kártyával, vagy átutalással lehetséges, legkésőbb a turnusok megkezdése előtti héten. Banki átutalás az OTP 11737007-20760-892 számlaszámon lehetséges, a közleményben kérjük feltüntetni a gyermek nevét, a "horgásztábor" szót, valamint a kiválasztott turnus dátumát.

38 views0 comments

Recent Posts

See All

Év eleji tudnivalók!

1. a 2023-as engedélyek január 31.-ig érvényesek 2. A fogási napló leadási határideje február 28. Az összesítés nélkül leadott vagy hiányosan összesített naplókat leadók csak emelt áron válthatnak új

Horgászverseny miatti korlátozás a Marcal-tavon

Június 10. és 11.-én kerül megrendezésre a megyei bajnokság vízterületünkön. Kérjük a T. Horgásztársakat, hogy mindkét nap 06-16 óra közzött a versenypálya kijelölt részét szabadon hagyni szíveskedjen

Tilalom alóli mentesség.

Értesítjük a T. Horgásztársakat, hogy az illetékes Hatóság határozata alapján a 2023-as évben Egyesületünk vízterületein a ponty és a harcsa halfajok esetében fajlagos tilalmi idő nincs! Mindkét halfa

Comments


bottom of page