top of page

Jegykiadás

Tájékoztatjuk a T. Horgásztársakat, hogy a 2023. évi állami jegyek, tagdíjak befizetésére október 27.-ig van lehetőség. Aki még esetlegesen ezt nem tette meg, de szeretné rendezni, a fenti időpontig keresse Bedics István alelnök urat a +36204852130-as telefonszámon.

121 views0 comments

Recent Posts

See All

Horgásztábor!

Egyesületünk az idei évben is meghirdeti napközis horásztáborát. Az idei évben két turnust tervezünk: 06.24-28. valamint 07.29.-08.02. között. Várunk minden 8-18 év közötti fiatalt, akár gyakorlott ho

Gyermek és ifjúsági horgászverseny!

Hagyományos egyesületi versenyünket 2024. június 15.-én, 08 óra kezdettel rendezzük a Merkúr-tavon. A verseny időtartama 3 óra, nevezhet minden 18. életévét be nem töltött fiatal, aki éves nádorvárosi

Tilalmi idők alóli mentesség!

Tájékoztatjuk a Horgásztársakat, hogy a halászati hatóság határozata értelmében egyesületünk vízterületein a ponty és harcsa halfajokra vonatkozó tilalmi időszak alól felmentést kaptunk. Pontyra az eg

Comments


bottom of page