top of page

Tilalmi idők alóli mentesség!Tájékoztatjuk a Horgásztársakat, hogy a halászati hatóság határozata értelmében egyesületünk vízterületein a ponty és harcsa halfajokra vonatkozó tilalmi időszak alól felmentést kaptunk.


Pontyra az egyesületi Horgászrend vonatkozó rendelkezései alapján lehet horgászni. Harcsa halfaj esetén nap 2db, naptári hét vonatkozásában 4 db 80 cm feletti példány tartható meg éves területi engedéy birtokában. Napijeggyel (24/48/72 órás) célzottan harcsára horgászni a tilalmi időszakban szintén lehet, viszont ezekkel a jegytipusokkal a kifogott harcsát megtartani nem lehet! Nyomatékosan felhívjuk a figyelemet hogy ívó, vagy ivadékait örző harcsára célzottan horgászni tilos!

65 views0 comments

Recent Posts

See All

Horgásztábor!

Egyesületünk az idei évben is meghirdeti napközis horásztáborát. Az idei évben két turnust tervezünk: 06.24-28. valamint 07.29.-08.02. között. Várunk minden 8-18 év közötti fiatalt, akár gyakorlott ho

Gyermek és ifjúsági horgászverseny!

Hagyományos egyesületi versenyünket 2024. június 15.-én, 08 óra kezdettel rendezzük a Merkúr-tavon. A verseny időtartama 3 óra, nevezhet minden 18. életévét be nem töltött fiatal, aki éves nádorvárosi

Comments


bottom of page