top of page

Tilalom alóli mentesség.

Updated: Jun 5, 2023

Értesítjük a T. Horgásztársakat, hogy az illetékes Hatóság határozata alapjánán a 2023-as évben Egyesületünk vízterületein a ponty és a harcsa halfajok esetében fajlagos tilalmi idő nincs! Mindkét halfaj a horgászrendben meghatározott méret és darabszámkorlátozások megtartása mellet, a tilalmi időszakban is kifogható lesz! Vezetőség.

60 views0 comments

Recent Posts

See All

Év eleji tudnivalók!

1. a 2023-as engedélyek január 31.-ig érvényesek 2. A fogási napló leadási határideje február 28. Az összesítés nélkül leadott vagy hiányosan összesített naplókat leadók csak emelt áron válthatnak új

Horgászverseny miatti korlátozás a Marcal-tavon

Június 10. és 11.-én kerül megrendezésre a megyei bajnokság vízterületünkön. Kérjük a T. Horgásztársakat, hogy mindkét nap 06-16 óra közzött a versenypálya kijelölt részét szabadon hagyni szíveskedjen

Tilalom alóli mentesség.

Értesítjük a T. Horgásztársakat, hogy az illetékes Hatóság határozata alapján a 2023-as évben Egyesületünk vízterületein a ponty és a harcsa halfajok esetében fajlagos tilalmi idő nincs! Mindkét halfa

コメント


bottom of page