top of page

Tilalom alóli mentesség.

Updated: Jun 5

Értesítjük a T. Horgásztársakat, hogy az illetékes Hatóság határozata alapjánán a 2023-as évben Egyesületünk vízterületein a ponty és a harcsa halfajok esetében fajlagos tilalmi idő nincs! Mindkét halfaj a horgászrendben meghatározott méret és darabszámkorlátozások megtartása mellet, a tilalmi időszakban is kifogható lesz! Vezetőség.

53 views0 comments

Recent Posts

See All

Június 10. és 11.-én kerül megrendezésre a megyei bajnokság vízterületünkön. Kérjük a T. Horgásztársakat, hogy mindkét nap 06-16 óra közzött a versenypálya kijelölt részét szabadon hagyni szíveskedjen

Értesítjük a T. Horgásztársakat, hogy az illetékes Hatóság határozata alapján a 2023-as évben Egyesületünk vízterületein a ponty és a harcsa halfajok esetében fajlagos tilalmi idő nincs! Mindkét halfa

Hagyományos felnőtt horgászversenyünket július 1.-én tartjuk a Gátőrkanyarban. A versenyen az egyesületi horgászrend előírásai alapján két bottal, úszós és fenekező módszerrel lehet horgászni. A horgá

bottom of page